https://support.google.com/analytics/answer/14171598?sjid=14200908561531503864-AP#:~:text=Implementing%20the%20fields%20in%20your%20code

Ottawa Listings

817 results | Page 11 of 69
12 24 48
 
For sale $1,290,000
2 GORE STREET E, Perth, Ontario

2 Gore Street E

Perth, Ontario

13,035 sqft
RE/MAX Hallmark Realty Group
For sale $524,900
208 - 323 WINONA AVENUE, Ottawa, Ontario

208 - 323 Winona Avenue

Ottawa, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 800 - 899 sqft
Royal LePage Team Realty
For rent $2,300 Monthly
505 - 316 BRUYERE STREET, Ottawa, Ontario

505 - 316 Bruyere Street

Ottawa, Ontario

1 Bedroom 1 Bathroom 600 - 699 sqft
Royal LePage Team Realty
For sale $624,900
1930 SUNBURY ROAD, Frontenac, Ontario

1930 Sunbury Road

Frontenac, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,100 - 1,500 sqft
Royal LePage Performance Realty
For sale $499,000
2 - 71 SWEETLAND AVENUE, Ottawa, Ontario

2 - 71 Sweetland Avenue

Ottawa, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 1,200 - 1,399 sqft
Royal LePage Performance Realty
For sale $337,000
1206 - 2759 CAROUSEL CRESCENT, Ottawa, Ontario

1206 - 2759 Carousel Crescent

Ottawa, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 1,200 - 1,399 sqft
Power Marketing Real Estate Inc.
For rent $1,900 Monthly
802 - 560 RIDEAU STREET, Ottawa, Ontario

802 - 560 Rideau Street

Ottawa, Ontario

1 Bedroom 1 Bathroom 600 - 699 sqft
Home Run Realty Inc.
For sale $899,900
139 SHEIL DRIVE, Drummond/North Elmsley, Ontario

139 Sheil Drive

Drummond/north Elmsley, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,500 - 2,000 sqft
Coldwell Banker First Ottawa Realty
For sale $1,100,000
6155 COUNTY ROAD 17 HIGHWAY, Alfred and Plantagenet, Ontario

6155 County Road 17 Highway

Alfred And Plantagenet, Ontario

3,200 sqft
Royal LePage Performance Realty
For rent $2,600 Monthly
612 - 1600 JAMES NAISMITH DRIVE, Ottawa, Ontario

612 - 1600 James Naismith Drive

Ottawa, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 900 - 999 sqft
Exp Realty
For sale $349,900
18 - 35 THISTLEDOWN COURT, Ottawa, Ontario

18 - 35 Thistledown Court

Ottawa, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,000 - 1,199 sqft
Solid Rock Realty
For sale $2,249,999
73 RENFREW AVENUE, Ottawa, Ontario

73 Renfrew Avenue

Ottawa, Ontario

7 Bedroom 5 Bathroom 3,000 - 3,500 sqft
Royal LePage Integrity Realty
LPT Realty logo white circle

CONTACT

OFFICE: 613-823-8873
EMAIL: INFO@MPGREALTY.CA

100-1073 GREENBANK ROAD
OTTAWA, ONTARIO K2J 4H8